Вадим Зеланд: Како да се извлечете себеси од Матриксот

1. Да се остави алкохолот, цигарите, да не се јаде месо. Да не се јаде брза храна. Во принцип, ништо да не се јаде надвор од домот. Пожелно е да се јаде сирова храна, ограничени количини на јаглехидрати и да се елиминира шеќерот. Да не се користат гуми за џвакање. Препорачливо е да се премине на миење на забите со забен прав – соединенијата на флуор во пастите за заби ја инхибираат функцијата на епифизата.

2. Да се исчисти дигестивниот систем. Пожелно е да се направи антипаразитско чистење. Да се исфрлат прекумерните лекови. Да се користи јод, брилијантно зелено и пероксид. Како во војска. Да не се оди на лекар. Во принцип – да престанете да верувате во болестите. Нив ги нема.

3. Да започнете да разговарате со телото. Телото, таа боженствена творба – има свој глас и своја свест, и секогаш кажува што му е потребно, а што не. Треба да научите да го уважувате телото. Потребата за храна со ниски вибрации е доказ за деформацијата во клеточната структура. Да воспоставите контакт со делови од организмот. Да се спријателите со нив и да им давате задачи за чистење, обновување и целосно преобразување на телото. Да разговарате со водата во текот на капењето. Замолете ја да го исчисти и внатрешниот дел од вашето тело, и заблагодарете и за тоа. Престанете да ги лакирате ноктите и да правите маникир, едноставно престанете да посетувате такви места со ниски вибрации како што се козметичките салони и фризерите. Да не одите со распуштена коса. Косата – таа е антена, таа ги собира во себе мислите од другите луѓе и непотребните информации. Распуштете ја косата само при општење со Севишниот, во медитација.

4. Секојдневно (можеби навечер) правете гимнастика, било која група на мирни вежби со медитативна музика. Користете мирисни свеќи и масла кои ги стимулираат чакрите.

5. Секојдневна прошетка 2 – 3 часа на воздух, по можност далеку од Матриксот. Да комуницирате со природата. Фокусирајте се на дишењето. Престанете да ги посетувате трговските центри, стадиони, демонстрации, задимените пивници и гламурозни места. Престанете да разговарате за другите со вашите пријатели, мочиња, жени. Избегнувајте ја непотребната комуникација.

6. Разгледајте ја целата ваша гардероба. Оставете ја онаа облека која е удобна, практична, неукрасена, од природен материјал. И маиците со фармерките, секако. Фрлете се црно. Сфатете дека тие работи веќе не се за носење. Раздадете го вишокот и засекогаш престанете да размислувате за модата и за тоа што да облечете. И каде да прошетате во тоа облечени, за да ве види некој, така среќни.

7. Носете што е можно помалку накит. Огрлици, ланчиња, нараквици, прстени, сето тоа ја врзува енергијата, го блокира нејзиниот слободен проток. Нешто слично треба да направите и со сите парфеми и козметика, шминки, теглички, шишенца.

Сѐ што е непотребно – во ѓубре.  

8. Исфрлете ја микробрановата печка, телевизија никогаш не гледајте (исфрлете го телевизорот). Исклучете ги од штек непотребните уреди во куќата. Отстранете ги сите непотребни жици. Не зборувајте на мобилен телефон (ако можете, целосно отфрлете го), исклучете го кога спиете, кога медитирате, и кога ве нема: кога сте, на пример, во друга димензија, или работите. Компјутерот – тешко е да се отфрли, разбирам. Но треба да се ограничи секоја глупост, читање на женски форуми, разни игрици.

9. Воспоставете совршен ред во собата, во куќата, во бавчата. Очистете ги сите агли, исфрлете сѐ што е непотребно, ама баш сѐ. Збогувајте се со сите искршени, лепени работи, расипани работи, ѓубре кое лежи на таванот или во подрумот. Доста со ѓубрето! Тоа што е надвор, тоа е и внатре. Поправете сѐ што е потребно. Чешмите не треба да капат. Засакајте го сето она што ве опкружува.

10. Простете им на сите и замолете ги и тие да ви простат. Сите оние кои насилно се појавуваат во вашата глава, како непоканети гости, и почнуваат со вас внатрешен дијалог, иако не сте ги повикале. Најчудната техника – Хоопонопоно. Проверено.

11. Комуникација со животните, билките и малите деца е многу поволна.

12. Потполно престанете да се грижите, за било што. Никаде не брзајте. Вие сте во вечноста. Не го игнорирајте тоа што изгледа необично.

13. Да се занимавате со творештво. Пишувајте, цртајте, лепете авиони, пејте, играјте, ништо не собирајте.

14. Насмевнувајте се. Секому, и секогаш!

Автор: Вадим Зеланд

Превод: Розета Паскали

1,621 Comments on “Вадим Зеланд: Како да се извлечете себеси од Матриксот”

 1. positive reinforcement not working on dog positive feedback examples , positive quotes rbg. rent [email protected] advocates.net order Pregabalin lyrica side effects , zanesville community action agency community cast by season community first credit union de pere , community first credit union mailing address positive and negative symptoms of schizophrenia? community college enrollment trends community first credit union ottumwa, planning process of a project community action partnership program.
  positive affirmations cards , positive quotes energy community synonym deutsch community definition biology easy.

 2. ms office software 32 bit free download drawing program website to buy autocad 2021 zoho office software. microsoft office software for mac software 2020 para pc engeeeneringu#$sssaunnplus , software development bursaries 2020. free office suite for mac os, graphic design software free 2020 office software free hyundai software update 2020. best free tax software 2020 reddit office recovery software for mac, office recovery software free download.

 3. pharmacie bordeaux belcier pharmacie auchan flandre littorale stromectol 12mg , medicaments bagage cabine pharmacie de garde marseille dimanche 11 octobre . traitement quasym pharmacie annecy teppes , pharmacie lafayette limoges pharmacie de garde aujourd’hui royan pharmacie saint pierre beauvais pharmacie beaulieu wattrelos . pharmacie girard bourges pharmacie en ligne dunkerque , pharmacie ouverte jusqu’Г  20h traitement jambes lourdes . pharmacie leclerc poitiers pharmacie angers justices , hypnose et therapies breves pdf pharmacie en ligne livraison uk pharmacie de garde korhogo aujourd’hui pharmacie istres . therapie cognitivo comportementale ille et vilaine pharmacie leclerc salon , pharmacie route de nevers bourges pharmacie de garde marseille saint charles . pharmacie moizard amiens pharmacie argenteuil coteaux , pharmacie becker monteux masques pharmacie ouverte paris 13 pharmacie de garde isere therapies comportementales et cognitives oise .

 4. Needed to post you the bit of remark to help say thank you over again about the precious methods you’ve shown on this page. This has been strangely open-handed with people like you to present extensively all that many of us might have advertised for an e-book in making some cash for their own end, precisely considering the fact that you might have tried it if you ever wanted. The smart ideas also served to become a fantastic way to be certain that other people online have the identical keenness just as my very own to realize a whole lot more pertaining to this condition. I’m sure there are many more pleasant sessions ahead for individuals that scan through your site.

 5. I and also my friends have been reading the excellent secrets and techniques located on your web page and then immediately I had an awful suspicion I had not expressed respect to the site owner for them. All of the people appeared to be certainly excited to read through all of them and have now simply been having fun with those things. Thank you for being simply accommodating as well as for deciding upon variety of cool ideas most people are really eager to discover. Our honest apologies for not expressing gratitude to earlier.

 6. I am only writing to let you understand what a useful discovery my friend’s daughter undergone checking the blog. She learned plenty of issues, most notably what it’s like to possess a wonderful helping nature to have men and women quite simply learn about specific tricky matters. You truly did more than our own expected results. I appreciate you for showing these important, dependable, educational and in addition easy thoughts on the topic to Kate.

 7. Thanks a lot for providing individuals with an extraordinarily spectacular chance to read articles and blog posts from this site. It’s usually so brilliant and packed with amusement for me personally and my office fellow workers to visit your web site more than three times per week to see the newest items you have got. Of course, I’m so always pleased with all the superb guidelines you give. Some 3 points on this page are completely the simplest we have all had.

 8. Thank you for all of your effort on this site. Debby loves doing research and it is obvious why. We know all relating to the compelling medium you deliver sensible items through the web blog and therefore welcome response from some other people about this theme while our simple princess is in fact being taught a lot. Have fun with the rest of the year. Your doing a useful job.

 9. I as well as my friends were analyzing the excellent suggestions from your web blog and so unexpectedly came up with a horrible feeling I had not thanked the site owner for those tips. Most of the guys ended up for this reason very interested to see all of them and have now very much been having fun with them. I appreciate you for getting considerably helpful and also for deciding on such really good topics millions of individuals are really desperate to learn about. My very own honest regret for not expressing gratitude to earlier.

 10. Thank you for all of your hard work on this web page. My daughter really loves setting aside time for research and it’s simple to grasp why. Almost all learn all concerning the powerful mode you make helpful guides through your website and therefore cause contribution from other ones on that area of interest while our daughter has been understanding so much. Take advantage of the rest of the year. You’re carrying out a pretty cool job.

 11. My wife and i were really relieved Albert could deal with his survey through the entire precious recommendations he discovered in your web pages. It is now and again perplexing to simply be giving for free techniques that many people have been selling. We really realize we now have you to be grateful to for that. These explanations you made, the straightforward site menu, the friendships you will help promote – it is most excellent, and it is letting our son and us know that the article is exciting, which is certainly highly vital. Thank you for all the pieces!

 12. I simply wanted to post a brief word so as to express gratitude to you for those magnificent suggestions you are placing at this site. My time consuming internet research has now been paid with beneficial strategies to go over with my best friends. I ‘d suppose that many of us site visitors are undoubtedly endowed to dwell in a fabulous site with very many wonderful individuals with interesting suggestions. I feel very grateful to have seen the web page and look forward to so many more fun times reading here. Thank you once again for everything.

 13. Pingback: tom tinder
 14. I and my buddies happened to be analyzing the excellent ideas from the blog while immediately got a terrible feeling I never thanked the web site owner for those tips. All the people appeared to be absolutely thrilled to read through them and already have without a doubt been taking pleasure in those things. Appreciate your indeed being quite accommodating as well as for selecting this form of important ideas millions of individuals are really wanting to discover. Our honest apologies for not saying thanks to you sooner.

 15. I truly wanted to jot down a small comment in order to appreciate you for those superb items you are writing here. My considerable internet lookup has finally been paid with excellent information to talk about with my visitors. I ‘d repeat that we readers actually are undoubtedly fortunate to be in a good website with so many perfect individuals with good things. I feel really fortunate to have discovered the web page and look forward to some more pleasurable moments reading here. Thank you once again for all the details.

 16. I wanted to jot down a small comment to thank you for those remarkable instructions you are showing at this website. My long internet search has finally been honored with reputable content to talk about with my family. I ‘d believe that we readers are really blessed to exist in a useful place with very many special individuals with interesting methods. I feel extremely happy to have discovered your entire web site and look forward to really more pleasurable times reading here. Thank you once again for everything.

 17. I want to point out my admiration for your kindness giving support to men and women that absolutely need assistance with this subject. Your personal dedication to passing the message throughout was pretty effective and has continually encouraged most people just like me to achieve their dreams. Your amazing valuable facts denotes so much a person like me and extremely more to my office colleagues. Thank you; from each one of us.

 18. A lot of thanks for every one of your hard work on this web site. Ellie enjoys working on investigations and it’s really easy to see why. Almost all learn all concerning the lively means you present advantageous thoughts by means of the blog and therefore strongly encourage response from some other people on the topic plus my princess has always been starting to learn so much. Take pleasure in the rest of the year. Your performing a pretty cool job.

 19. Thanks a lot for providing individuals with an extraordinarily spectacular opportunity to read from this site. It is often very sweet and as well , stuffed with a good time for me personally and my office co-workers to visit your web site really thrice weekly to see the latest tips you have got. And of course, I am just always fascinated considering the amazing suggestions served by you. Some two tips on this page are unquestionably the best we have all ever had.

 20. Thanks for your own labor on this web site. My mother takes pleasure in engaging in internet research and it’s really easy to understand why. All of us learn all relating to the powerful means you produce insightful strategies through your blog and therefore welcome contribution from website visitors about this idea and our own daughter is actually becoming educated a whole lot. Take advantage of the rest of the year. You’re doing a brilliant job.

 21. I not to mention my buddies happened to be examining the good information located on your web blog and so before long I got an awful suspicion I had not expressed respect to the blog owner for them. The guys became absolutely very interested to learn all of them and have now certainly been using them. Thanks for genuinely considerably accommodating and for pick out this form of notable areas most people are really wanting to be informed on. Our sincere regret for not expressing gratitude to you sooner.

 22. Thank you so much for giving everyone an extraordinarily marvellous possiblity to read in detail from this website. It really is so superb plus full of a lot of fun for me personally and my office fellow workers to search your web site at minimum thrice weekly to read through the newest guides you have got. And lastly, I am just always motivated with all the impressive techniques you give. Selected two points in this post are rather the most beneficial we’ve had.

 23. I and also my pals were actually taking note of the nice solutions on the blog and then all of the sudden got a horrible suspicion I never expressed respect to you for those strategies. All of the guys were for this reason passionate to study them and have in effect actually been enjoying those things. Many thanks for genuinely so considerate as well as for pick out certain really good subject areas millions of individuals are really eager to know about. My sincere regret for not saying thanks to you earlier.

 24. I just wanted to compose a simple remark to say thanks to you for some of the unique tactics you are showing at this website. My considerable internet look up has at the end been paid with good quality facts to share with my companions. I would point out that we visitors actually are truly lucky to exist in a magnificent website with very many wonderful individuals with helpful guidelines. I feel quite lucky to have encountered your entire web page and look forward to really more amazing minutes reading here. Thank you again for everything.

 25. I would like to show my passion for your kind-heartedness in support of individuals that absolutely need guidance on this one content. Your very own commitment to passing the solution all around came to be pretty interesting and has regularly empowered many people like me to attain their desired goals. Your informative suggestions can mean so much to me and still more to my office workers. Best wishes; from each one of us.

 26. I must express my thanks to you for rescuing me from such a condition. As a result of browsing through the the net and obtaining basics which were not powerful, I believed my entire life was gone. Being alive devoid of the solutions to the problems you have resolved all through this site is a crucial case, and the kind which could have adversely affected my entire career if I hadn’t discovered the blog. Your good capability and kindness in touching all areas was useful. I’m not sure what I would’ve done if I hadn’t discovered such a stuff like this. I’m able to at this time look ahead to my future. Thank you so much for your high quality and effective help. I won’t think twice to endorse the blog to any person who needs counselling on this topic.

 27. I am only writing to let you know what a useful experience my cousin’s daughter developed reading through yuor web blog. She discovered numerous details, which included what it is like to possess a marvelous giving spirit to get others clearly understand specified tricky subject matter. You undoubtedly did more than her desires. Many thanks for showing these productive, healthy, explanatory as well as unique tips about that topic to Julie.

 28. I as well as my buddies have been following the excellent guides found on your website and then instantly developed a horrible suspicion I never thanked you for those tips. The people became joyful to read through them and have simply been enjoying these things. Appreciation for turning out to be indeed accommodating and also for making a decision on this form of extraordinary information most people are really desirous to be aware of. Our own sincere regret for not expressing gratitude to you earlier.

 29. Thanks so much for giving everyone an extraordinarily marvellous possiblity to read critical reviews from this web site. It really is very excellent plus full of a great time for me personally and my office acquaintances to visit your blog at minimum 3 times in one week to read through the new secrets you will have. And indeed, I am also always astounded with the awesome creative ideas you serve. Selected 2 areas in this post are in reality the most beneficial we have all had.

 30. traitement de la gale pharmacie angers en ligne lisinopril generic , pharmacie ramdani argenteuil therapies for ptsd . pharmacie de garde ustaritz pharmacie ouverte creteil , pharmacie equinet beauvais pharmacie gervais amiens pharmacie place forbin aix en provence pharmacie mulhouse . pharmacie beauvais calais pharmacie bailly tours , pharmacie de garde wimereux pharmacie aix en provence la duranne . pharmacie amiens paul claudel therapie comportementale et cognitive doctolib , pharmacie bailly site web pharmacie lafayette c’est quoi pharmacie best amiens pharmacie bailly chaussures . pharmacie garde argenteuil dimanche pharmacie precheur aix en provence , psychiatre therapie comportementale et cognitive isere pharmacie de garde aujourd’hui orthez . pharmacie montpellier action therapies , pharmacie amiens route de rouen pharmacie la moins chere autour de moi therapie de couple arras pharmacie ouverte quincy sous senart .

 31. autocad 2020 software download drawing program website to buy autocad 2021 npav software 2020 download. what office software are you most comfortable using software market 2020 engeeeneringu#$sssaunnplus , app design software 2020. best office software free, autocad software 2020 system requirements free pc software 2020 free office software to download. best office software for mac free office software free download for pc, time office software free download.

 32. office software mac free drawing program website to buy Autocad software office 2007 software free download full version. free office software alternative office suite for mac free photoshop cc 2020 software free download. software defined networking 2020 engeeeneringu#$sssaunnplus , microsoft office suite for apple mac office software training course purchase 2020 design software. 2020 software engineer jobs 2020 software for students, free microsoft office software for mac.

 33. Farm Ville 2 is one of the farm games similar to Hay Day played on your PC with BlueStacks. The game revolves around sharing and social communication. Here, you will manage farm after building one and transforming it into a virtual business gradually. Introducing the most addictive farm simulation game – Hay Day! From the makers of Clash of Clans and Boom Beach comes Hay Day, a free online game for you to enjoy! STEP 6: Open BlueStacks and head over to apps section. There you can find Hay Day and now you can play Hay Day on desktop for free. You can now play Hay Day for desktop for free and have the experience of real life farming which you have experienced on your smart mobiles and tablets. https://free-shooting-games-27ndt.nizarblog.com/3817211/best-christmas-trivia 3. Blanca Navidad (White Christmas): Introduce and Practice Winter Vocabulary Ho Ho Ho! Merry Christmas! Super Teacher Worksheets has hundreds of Christmas printables that you can use in your classroom. Math, Reading, Writing, and Spelling. We also have a page of creative crafts templates and challenging word puzzles. Choose a subtopic from the list below. Directions: Use about 6 white Styrofoam balls (or wadded sheets of printer paper) for the snowballs and an 18-inch Christmas wreath. Hold or hang up the wreath in the air so it’s about 6 feet from the ground and about 10 feet from your throw line. Have kids take turns throwing the snowballs through the wreath. The kids who can throw all 6 snowballs through the wreath win! (If you want to make this game harder, move the wreath up and down as the kids throw.)

 34. Simply want to say your article is as surprising. The clearness in your post is simply nice and i could assume you are an expert on this subject. Fine with your permission let me to grab your RSS feed to keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and please continue the rewarding work.

 35. 2. Сиалис появился позже, но обладает улучшенном формулой. Тем не менее, среди его негативных последствий также можно выделить проблемы при передозировке и одновременном применении нескольких препаратов. Его основное воздействие кроется в скорости наступления эффекта при возбуждении. Прочих побочных действий относительно немного. — В большинстве случаев депрессия имеет благоприятный прогноз. Однако назначение психофармакологических препаратов позволяет сократить сроки течения депрессии, облегчает страдания больного и предотвращает наиболее тяжелое осложнение — попытки самоубийства.
  http://kunoichitrainer56678.59bloggers.com/5138689/афродизиак-чтобы-привлечь-мужчину
  Man’s underwear: Будь одет так, Интенсивный состав и благородное качество сподвигает многих людей купить попперс Rush Super именно он наполнит большей энергией и придаст силы, чтобы убрать скованность на вечеринке и продемонстрировать жгучий порыв во время полового акта. Помните! Жидкость попперса можно только вдыхать! Не пытайтесь пить, заливать содержимое в нос. Опасно для жизни использовать попперс совместно с Виагрой , Сиалисом , Левитрой и прочими препаратами для улучшения эрекции! Как использовать попперс, чтобы достичь максимального эффекта Man’s underwear: Будь одет так, Попперсы оказывают действие как очень сильный стимулятор. Благодаря ему можно поддерживать возбуждение достаточно долгое время, а также существенно усиливать общую чувствительность нервов, так что партнеры могут без особого труда достичь самого лучшего оргазма в своей жизни. Строго запрещается употребление попперсов людям, страдающим глаукомой. При передозировке попперса может наступить химический ожог дыхательных путей. В то же время вероятность заболевания гарантированно снижается только в случае соблюдения режима самоизоляции и минимизации социальных контактов, подчёркивают в министерстве.

 36. You’ve made some really good points there. I checked on the net to find out more about the issue and found most individuals will go along with your views on this web site.

 37. Nice post. I learn something new and challenging on sites I stumbleupon everyday. It will always be helpful to read articles from other authors and practice a little something from other websites.

 38. Iím impressed, I have to admit. Rarely do I come across a blog thatís both equally educative and amusing, and without a doubt, you’ve hit the nail on the head. The problem is something not enough folks are speaking intelligently about. Now i’m very happy that I came across this during my hunt for something concerning this.

 39. A fascinating discussion is definitely worth comment. I think that you ought to write more on this topic, it may not be a taboo subject but generally folks don’t discuss such subjects. To the next! Many thanks!!

 40. I believe this is one of the so much vital info for me. And i am satisfied studying your article. But wanna observation on few normal things, The site taste is perfect, the articles is truly nice : D. Good task, cheers

 41. Pingback: 120 mg priligy
 42. Pingback: iverm 6
 43. Pingback: white stromectol
 44. Excellent blog! Do you have any tips and hints for aspiring writers?
  I’m hoping to start my own blog soon but I’m a little lost on everything.
  Would you suggest starting with a free platform like WordPress or go for a paid option? There are so many options out there that I’m completely confused ..
  Any recommendations? Bless you! http://ciaalis2u.com/